Investiční společnost 
Delta Capital a.s.

Investiční skupina se zabývá kapitálovými investicemi a prodejem znalostí. Firma se zaměřuje na budování aktuálních obchodních modelů, které přinášejí inovace a zisk. Ekonomické zaměření společnosti spočívá v investicích do firem a týmů, které přinášejí vzájemnou synergii a posilují poptávku po zbožích a službách.

Delta Capital a.s. je systémový investor, který buduje vlastní strukturu na základě modelu, jenž přináší zákazníkům jedinečné hodnoty. Modelový systém usnadňuje řízení zapojených společností a zároveň umožňuje dynamickou změnu v investičním portfoliu v případě, že aktivity vyčerpaly svůj potenciál nebo nepřinášejí očekávaný profit.

Produktové portfolio

Aktivity stávajícího portfolia firem jsou zacíleny na bezpečnostní a kontrolní technologie, inovace zabezpečených produktů, aplikace bezpečnostních a kontrolních softwarových řešení, vývoj materiálů pro výrobu cenin.

Zabezpečené
dokumenty

Ceninový a grafický papír. SPM je nejstarším papírenským výrobcem ceninových a speciálních druhů papírů a kartonů v České a Slovenské republice.

Speciální
produkty

Výroba tabulek registračních značek. SPM je výrobcem registračních značek pro Českou republiku.

Softwarová
řešení

Auris se zaměřuje na vývoj SW aplikací. Implementuje do výrobních podniků systémy automatizace, měření a regulace.

Umělá
inteligence

SPM Systems je projektově orientovaná společnost specializující se na služby, které zahrnují systémy pro registraci vozidel a řidiče.

Investiční strategie

Financování a poradenský servis

Delta Capital a.s. poskytuje financování a poradenský servis společnostem, ve kterých má majetkovou účast. Podílí se na investicích do technologického rozvoje a nákupu unikátního duševního vlastnictví, kterým podporuje konkurenceschopnost partnerských firem.

Zajišťování obchodních příležitostí

Delta Capital a.s. připravuje a zajišťuje obchodní příležitosti pro prodej produktů a služeb. Podporuje a řídí vzájemnou spolupráci na projektech s vysokou přidanou hodnotou. Jedná se o záměry, které vyžadují mezioborové technologické know-how.

Přísun nové energie a nápadů

Delta Capital a.s. prosazuje kreativní přístup k investicím. Vstupuje do firem, kterým dává novou energii, nápady. Investuje do manažerů a zaměstnanců, kteří chtějí na trhu uspět s inovativními výrobky a službami.

Michael Broda

Delta Capital a.s. je příběhem tvrdé práce zkušeného týmu pod vedením Michaela Brody, který je hlavním akcionářem a zakladatelem společnosti.

Michael Broda je tvůrcem úspěchu firmy Delta Capital a.s., která využívá příležitosti, jež nabízí trh s informacemi, kapitálem, realitami a inovacemi.

Více informací