Investiční strategie

Delta Capital a.s. jako investiční společnost se zaměřila na rozvoj příležitostí v oblasti Start-ups. Podporovány jsou začínající podnikatelé nebo nezávislé projekty určené pro atraktivní tržní příležitosti.

Součástí investic Delty Capital a.s. je vyhledávat příležitosti v segmentu seed a venture capital. Hlavní činností je zacílení business strategie a nastavení podnikatelského plánu, aby výsledkem bylo zvyšování hodnoty společností nebo projektu. Vyhledávány jsou příležitosti s vysokým potenciálem růstu v počátečním i pokročilém stádiu životního cyklu firmy či projektu.

Portfolio firem, které jsou zařazeny do investiční rozvojové strategie, zahrnuje společnosti různých právních forem. Realizace podnikatelských aktivit je zaměřená na restrukturalizaci organizace řízení a obchodních plánů.

Delta Capital a s. má v portfoliu firmy s potenciálem dalšího rozvoje.

Investment History

Projects in Development

Delta Capital’s portfolio comprises companies undergoing restructuring and those in the start-up stage

START IT UP! Endowment Fund
CRN: N03431801
Delta Medical Holdings, Ltd.
CRN: 3636771
Delta Capital Consulting, Ltd.
CRN: 29135729
Security Ident Group, plc
CRN: 03294501
Delta Ventures, Ltd.
CRN: 27644553

Michael Broda

Founder and Owner of Delta Capital

“I’ve always held the view that any company starting out in business needs to focus on two basic principles: First, understand what makes their product unique. Second, make it as attractive as possible to consumers on the global market. At Delta Capital, we believe it’s better to do a few things well than a lot of things wrong. Our impressive investment track record is testament to that. Great ideas will always sell well.”