Měníme!

SPM Systems

man

SPM Systems je mezinárodní společnost se sídlem v Polsku, specializující se na informační technologie – software a hardware řešení identifikačních systémů.

Jedním z hlavních cílů společnosti je poskytovat přátelské vazby mezi občany a státními úřady, dává úřadům/orgánům možnost plné transparentnosti a automatizace celého procesu.

Disponuje nejlepšími světovými specialisty v oblasti bezpečnostních dokumentů souvisejících s IT business a s podporou SIG vyvíjí kompletní řešení eGoverment (elektronické veřejné správy).

Mimo to vytvořili vyspělý produkt z hlediska RFID identifikace automobilů, která může být implementována jako součást celého systému.

Díky tomu, že je SPM Systems členem SIG, dokáže zajistit kompletní balík fyzické dokumentace a IT řešení vnitropodnikově. Široká škála bezpečnostních produktů zahrnuje například identifikační dokumenty, registrační značky vozidel, nálepky na čelní skla automobilů, RFID produkty a spotřební materiál pro výrobu a personalizaci, související personalizační stroje a hardware, který dodává díky vlastnímu vývoji a dlouhodobé spolupráci s důvěryhodnými a celosvětově známými dodavateli.

Tomasz Kanikowski

Tomasz Kanikowski

Partner

  

Łukasz Rzemieniecki

Łukasz Rzemieniecki

Partner

  

DELTA CAPITAL a.s.
Americká 340/31, Vinohrady
120 00 Praha 2

IČO: 27387291

+420 222 524 310

info@deltacapital.cz