Měníme!

SPM – Security Paper Mill, a.s.

man

SPM – Security Paper Mill, a.s. je hlavním a nejstarším papírenským výrobcem ceninových a speciálních druhů papírů a kartonů v České republice. Společnost byla založena v roce 1997 českými akcionáři a navazuje na více než padesátiletou tradici výroby ceninových papírů.
Ceninové papíry jsou papíry, které obsahují různé způsoby jištění proti padělání. Slouží k ochraně dokumentů a jejich zajištění proti padělání. V současnosti je ve společnosti vyráběno více než 1000 různých druhů ceninových papírů s odlišnou technickou specifikací dle požadavků zákazníků.
Mezi nosné produkty patří například papíry na cestovní pasy, občanské a řidičské průkazy, daňové kolky, akcie, jízdenky, poštovní známky, šekové knížky, poukázky, stravenky, vstupenky, vysvědčení atd.

Vysoká a garantovaná kvalita produkce je oceňovaná nejen na domácím trhu, ale především na nejvyspělejších trzích států Evropské unie, kam je exportována převážná část výroby. Podíl exportu dosahuje 90% celkové produkce a zboží je exportováno do více než 70 zemí světa.

SPM disponuje jedinečným know-how, moderní papírenskou technologií, vlastním vývojem a výzkumem, spolu se zajištěním výroby kontrolními a bezpečnostními systémy.

Michael Broda MSc., MBA

Michael Broda MSc., MBA

Statutární ředitel

  

Aleš Nehyba

Aleš Nehyba

Vedoucí výzkumu a vývoje

Ing. Jaroslav Štefek

Ing. Jaroslav Štefek

Ředitel společnosti

  

Ing. Jiří Sobek, Ph.D.

Ing. Jiří Sobek, Ph.D.

Konzultant výzkum a vývoj

  

Ing. Zdeněk Kůstka

Ing. Zdeněk Kůstka

Obchodní ředitel

  

Ing. Eva Kodešová Kinařová

Ing. Eva Kodešová Kinařová

Produktová a výrobní ředitelka

  

Galerie

DELTA CAPITAL a.s.
Americká 340/31, Vinohrady
120 00 Praha 2

IČO: 27387291

+420 222 524 310

info@deltacapital.cz