Měníme!

Delta Wood & Living

man

Společnost Delta Wood & Living s.r.o. je dodavatelem bydlení značky Delta house. Zabývá se výstavbou a projektováním rodinných domů, které následně realizuje. Jedná se o dřevostavby, na které využíváme dřevo ze zdrojů běloruské přírody. Toto dřevo má nejen větší hustotu než v našich zeměpisných šířkách, ale vzhledem k přirozenému růstu stromů na přirozených stanovištích, také výjimečnou kvalitu. Dalším specifickým faktem domů od Delta House je krátká doba výstavby. Po dokončení základové desky je postavená hrubá stavba již do 4 týdnů. Klientovi je předán hotový dům na klíč do 3 měsíců.

K výstavbě rodinných domů jsme získali exkluzivní licenci pro využití jedinečného stavebního materiálu, RigiStabil, s jehož využitím lze řešit konstrukce se zvýšenými požadavky na mechanickou a protipožární odolnost.

Delta House se nezabývá jen stavbou základního domu, je také přímým dodavatelem interiérového vybavení, jako jsou dřevěné podlahové krytiny, terasy, schody apod. Společně s domem můžeme dodat také kuchyňské linky na míru, zahradní domky, kůlny a další výrobky pro odpočinek či koníčky ve vaší zahradě.

Delta House je ideálním partnerem pro klienty, kteří svůj dům chtějí mít postavený rychle, kvalitně a jednání vést pouze s jedním dodavatelem, který je odpovědný za celý proces výstavby a poskytuje tak záruku na dům i případné vybavení.

DELTA CAPITAL a.s.
Americká 340/31, Vinohrady
120 00 Praha 2

IČO: 27387291

+420 222 524 310

info@deltacapital.cz