Měníme!

Senior centrum Třebíč – domov se zvláštním režimem, z.ú.

man

Delta Capital a.s. realizovala významnou investici v podobě nákupu části bývalé nemocnice v Třebíči, v níž bude poskytovat zdravotní a sociální služby.

Budova nyní prochází rekonstrukcí a přizpůsobuje se potřebám pacientů trpících degenerativními onemocněními nervové soustavy. Pacientům bude poskytovaná lůžková i ambulantní péče, první klienti budou moci využít služeb centra již v roce 2017.

Součástí komplexu bude Alzheimer centrum, genetická laboratoř Genlabs, školící centrum pracovníků v sociálních a zdravotních službách a vědecko-výzkumné centrum. Významnou součástí komplexu bude rovněž centrum celostní medicíny, která respektuje principy západní medicíny, ale také využívá cenných poznatků tradiční čínské medicíny.

Naším přáním je nabídnout klientům nejen odstranění projevů (následků) nemocí, ale za pomoci psychosomatického (celostního) přístupu k pacientovi i odstranění jejich příčin. Naší vizí je aplikovat a posléze vyučovat moderní metody v praxi a péčovat o pacienty tak, aby mohla být zlepšována/udržována kvalita jejich života v maximální možné míře.

Více na www.deltaseniorcentrum.cz

Galerie

DELTA CAPITAL a.s.
Americká 340/31, Vinohrady
120 00 Praha 2

IČO: 27387291

+420 222 524 310

info@deltacapital.cz